وی تیچ چیست؟

vtich شکل ساده شده عبارت we teach ، تنها سیستم جامع تدریس خصوصی کشور است که با همت جمعی از بهترین متخصصین برنامه نویسی و مدیریت، طراحی و اجرا شد تا استانداردهای جدیدی را برای خدمات تدریس خصوصی تعریف کند.

چرا باید از وی تیچ استاد بگیرم؟

ما محیطی ایجاد کرده ایم که تنها راه منطقی برای دانش پذیری که قصد استفاده از تدریس خصوصی را دارد، استفاده از این محیط باشد. به دلایل زیر:  1-تنها بهترین اساتید میتوانند در وی تیچ ثبت نام کنند 2- وی تیچ نسبت قیمت به کیفیت اساتید را با روش های خود پایین آورده است 3-با انتخاب پکیج های تخفیف قیمت ها باز هم شکسته تر میشوند 4-تمام اساتید دارای تضمین کیفیت تدریس هستند 5-هر استاد تنها یک تخصص را تدریس میکند 6-مدارک مربوط به رزومه از تمام اساتید دریافت میشود 7-تمام ساعت های اساتید قابل مشاهده و رزرو آنلاین است 8-رزومه کامل اساتید درج شده است 9-نمودار های قدرت اساتید بیانگر همه چیز است 10-امکان پرداخت اقساطی فراهم است 11-امکان برگزاری کلاس های چند نفره فراهم است 12-با هر رزرو مقداری سکه جمع میکنید که پس از مدتی میتوانید جایزه انتخاب کنید 13-وی تیچ دارای نماد اعتماد الکترونیک است 14-انتخاب استاد از وی تیچ، بسیار ساده و لذت بخش است.

چطور استاد رزرو کنم؟

خیلی ساده! ابتدا از منوی سمت راست وارد قسمت ورود و عضویت شده، روی عضویت جدید کلیک کرده و ثبت نام کنید. سپس به خانه برگشته وارد قسمت انتخاب معلم شده و شروع به انتخاب کنید. در نهایت پس از رسیدن به صفحه هر استاد، در کنار جدول، دروس قابل ارائه هر استاد را میبینید. ابتدا روی درس مورد نظر کلیک کنید. سپس از جدول، روز و ساعت های مورد نظر را انتخاب کنید. در جدول: خانه های سبز(ساعت های قابل رزرو)  خانه های قرمز(ساعت های رزرو شده)  خانه های مشکی(ساعت های ارائه نشده). سپس دکمه مرحله بعد زیر جدول را بزنید و مراحل را طی کنید. در مرحله آخر با کلیک روی لینک «مشاهده وضعیت درخواست ها» وارد پنل شخصی خود شده منتظر پیام تایید استاد از طریق پیامک باشید. پس از تایید استاد دکمه پرداخت در همان صفحه نمایان شده که با کلیک و تکمیل پرداخت، رزرو نهایی شده و فاکتور را میتوانید در پنل خود مشاهده کنید. 

وی تیچ چطور بهترین اساتید را انتخاب میکند؟

در مرحله اول از طریق تحقیقات میدانی اساتید کارآزموده شناسایی و دعوت به همکاری میشوند. سپس رزومه آنها مورد ارزیابی قرار میگیرد. در مرحله بعد پس از هر کلاس از دانش پذیر نظرسنجی به عمل خواهد آمد که میانگین نتایج آن توسط سیستم محاسبه و در نمودارهای قدرت استاد نمایان میشود. این مرحله ملاک اصلی وی تیچ جهت ادامه همکاری با استاد میباشد.

تضمین کیفیت تدریس چیست؟

اگر دانش پذیر پس از جلسه اول از کیفیت تدریس به هر نحو رضایت نداشت، کل مبلغ به حساب وی بازخواهد گشت.

تدریس تخصصی اساتید وی تیچ یعنی چه؟

جهت افزایش کیفیت تدریس، در وی تیچ هر استاد تنها یک تخصص را تدریس میکند.(به عنوان مثال ریاضی، فیزیک، زبان...). یعنی استاد قادر به تدریس هم تخصص ریاضی و هم فیزیک نیست. اما زیر گروه های این تخصص را میتواند ارائه دهد.(به عنوان مثال زیرگروه های تخصص ریاضی مانند ریاضی1، ریاضی2، دیفرانسیل...)

چطور میتوانم از پکیج های تخفیف استفاده کنم؟

در زیر جدول زمانی استاد پکیج های تخفیف قرار دارند. ابتدا روی پکیج مورد نظر کلیک کرده سپس به همان تعداد ساعت رزرو فرمایید.

پرداخت اقساطی چه شرایطی دارد؟

پس از هدایت به قسمت پرداخت، در صورت وجود یکی از این دو شرط، گزینه ی پرداخت اقساطی فعال میشود: 1- رزرو حداقل 10 جلسه 2- فاکتور حداقل 1 میلیون تومان. در صورت انتخاب گزینه پرداخت اقساطی مقدار یک سوم فاکتور دریافت شده مابقی توسط چک در حداقل 3 روز کاری به آدرس دفتر سایت دریافت میگردد. توجه داشته باشید که در صورت عدم دریافت چک ها کلاسها لغو خواهد شد.