کلاس آنلاین با بهترین معلم های خصوصی

ارزان تر

امنیت بیشتر

تضمین کیفیت بازگشت کل وجه در صورت عدم رضایت

تدریس آنلاین، کلاس آنلاین و معلم خصوصی آنلاین کلماتی است که این روزها خیلی از دانش آموزان و پدر و مادر ها در اینترنت جستجو میکنند. شیوع ویروس جدید باعث شد خیلی از بچه ها برای تدریس خصوصی آنلاین دنبال معلم خصوصی آنلاین بگردند، معلم ها سعی کنند خودشان را با شرایط جدید و کلاس آنلاین وفق دهند و آموزشگاه ها سیاست های جدیدی درپیش بگیرند.

اجبار سیستم آموزشی به گرایش به تدریس آنلاین مزایای زیادی را با خود همراه آورد. عدم نیاز به رفت و آمد معلم و دانش آموز برای کلاس آنلاین باعث حذف هزینه رفت آمد شد، در زمان صرفه جویی کرد، به کاهش آلودگی های شهری کمک کرد، هزینه تدریس را کاهش داد و امنیت تدریس خصوصی را ارتقا داد.

اما مساله ای که در این بین ممکن است فدا شود بحث کیفیت تدریس است.

تدریس خصوصی آنلاین

مساله کیفیت تدریس، خط قرمز ما در وی تیچ بود. تمام سیاست های کاری وی تیچ از جمله همکاری با تعداد معلم کم و محدود، مصاحبه و آزمون های حضوری تمامی معلمان، گرفتن بازخورد مداوم از شاگردان و غیره برگرفته از وسواس وی تیچ در کیفیت بود. اگر بنا بود کلاس آنلاین برگزار شود باید مطابق با استانداردهای وی تیچ شکل می گرفت. برای حفظ کیفیت کلاس آنلاین تمام روش های مختلف برگزاری کلاس آنلاین و انواع نرم افزار کلاس آنلاین بررسی شد. هیچ کدام از نمونه های موجود مورد پسند ما نبود.

برگزاری کلاس آنلاین

هم اکنون تدریس خصوصی آنلاین از طریق نرم افزارهایی مانند ادوبی کانکت، اسکای روم، اسکایپ، واتساپ و غیره برگزار می شود. مساله اینجاست. تمامی دروس پر تقاضا مثل ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی ... احتیاج به نوشتن معلم مقابل دانش آموز دارند. برخی نرم افزارهای برگزاری کلاس آنلاین تخته با امکان نوشتن با موس دارند. ولی آنقدر نا کارآمدند که امکان نوشتن یک فرمول ساده با موس روی تخته آنها وجود ندارد. خیلی از اساتید فایل های خود را شامل سوالات و مسائل برای دانش پذیر ارسال میکنند و از روی همان محتوا اقدام به تدریس آنلاین میکنند که کیفیت لازم را ارائه نمیدهد.

در این میان برخی معلمان به وسیله قلم نوری و یا تخته وایت بورد مشکل نوشتن هنگام تدریس آنلاین را حل کردند و کیفیت خوبی از تدریس آنلاین ارائه می دهند. برخی دروس هم برای کلاس آنلاین احتیاج کمتری به نوشتن معلم دارند مثل دینی، فارسی... .

از آنجایی که بیشتر تقاضای کلاس آنلاین برای دروسی است که نیاز به توضیح مسائل، همراه نوشتن مطالب، توسط معلم وجود دارد و از سوی دیگر دسترسی به قلم نوری و دفترچه های دیجیتال و تخته وایت بورد برای تمام معلمان میسر نیست، راه حل وی تیچ تهیه پایه نگه دارنده گوشی برای معلمین خود بود که به وسیله آن معلم تصویر دوربین گوشی خود را روی میز، ثابت میکند و به راحتی از قلم و کاغذ خود برای نوشتن مطالب در کلاس آنلاین استفاده میکند. ارتباط می تواند از طرق مختلف از جمله اپلیکیشن واتساپ باشد که روی گوشی اکثر دانش آموزان نصب است و احتیاج به نصب نرم افزار های جانبی دیگر جهت تدریس آنلاین ندارد.

ثبت نام آنلاین کلاس

برای رزرو کلاس آنلاین کافی است در همین صفحه روی تصویر هر معلم یا دکمه مشاهده و رزرو کلاس آنلاین کلیک کنید تا صفحه معلم باز شود. در داخل صفحه هر معلم میتوانید ویدئوی کوتاه نمونه تدریس آنلاین معلم را مشاهده کنید. همچنین رزومه کامل معلم و نمودارهای قدرت. دکمه رزرو کلاس آنلاین را بزنید. درس خود را انتخاب کنید (هزینه هر درس جلوی آن نوشته شده که نسبت به کلاس حضوری 20 درصد کاهش پیدا کرده است) سپس از تقویم، تاریخ و ساعت های کلاس آنلاین خود را انتخاب کنید و دکمه ثبت درخواست زیر جدول را بزنید. معلم با شما تماس میگیرد و پس از تایید معلم، با پرداخت هزینه کلاس، کلاس آنلاین شما قطعی می شود.

نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

انتخاب نرم افزار کلاس های آنلاین بستگی به توافق دانش آموز و معلم دارد ولی در وی تیچ جهت سهولت کار برای کلاس آنلاین بیشتر از واتساپ استفاده میشود. دوربین گوشی معلم روی میز کار وی فیکس شده و به راحتی مطالب را همراه با نوشتن، به شاگرد در کلاس آنلاین خود توضیح می دهد.

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم

تمام معلم های عزیز خارج از وی تیچ هم می توانند جهت مشاوره نحوه برگزاری کلاس آنلاین با ما تماس بگیرند. خوشحال میشویم بتوانیم تجربیات خود را در اختیار همه مخصوصا معلمینی که کلاس های آنلاین رایگان برگزار میکنند قرار دهیم. هرچند در آینده ای نزدیک خود وی تیچ اقدام به برگزاری کلاس آنلاین رایگان خواهد کرد. پس حتما برای اطلاع اینستاگرام ما را دنبال کنید.

کلاس آنلاین کنکور

برای کلاس کنکور آنلاین در صفحه هر معلم درس مربوط به کنکور آن را انتخاب کنید. مثلا برای کلاس آنلاین ریاضی، درس ریاضی کنکور را انتخاب نمایید. کلاس های آنلاین کنکور در وی تیچ از این طریق قابل رزرو می باشند.

کلاس آنلاین چیست؟

پس به طور خلاصه می توان گفت کلاس آنلاین، کلاسی بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس است که با نرم افزارهای مختلف و روش های مختلف مثل فیلم برداری از تخته وایت بورد، فیلم برداری از صفحه نمایش استاد و یا طرق دیگر جهت آموزش از راه دور انجام می گیرد. کلاس آنلاین می تواند خصوصی یا گروهی باشد.

در پایان می توان گفت کلاس آنلاین در سایت وی تیچ توسط بهترین معلمین تدریس آنلاین برگزار می شود به نحوی که تجربه مطلوبی از تدریس آنلاین در ذهن مخاطب ایجاد شده و مطابق استاندارد وی تیچ در ارائه کلاس آنلاین برای تمام دروس از پایه اول ابتدایی تا دوازدهم و کنکور باشد. برای آرامش خیال دانش آموزان عزیز و خانواده محترم آنان کلاس آنلاین در وی تیچ با گارانتی کیفیت ارائه می شود که در نتیجه ی آن در صورت عدم رضایت دانش آموز از کیفیت کلاس آنلاین خود پس از جلسه اول، کل وجه با احترام و بدون هرگونه قید و شرطی به دانش آموز بازگشت داده می شود.