پیشنهاد وی تیچ

صالحه خانی

صالحه خانی

متخصص دوره ابتدایی
مشاهده و رزرو

تدریس خصوصی ابتدایی

تدریس خصوصی ابتدایی یکی از مهم ترین مسائلی است که این روزها ذهن والدین را درگیر کرده است. دلیل‌های متعددی برای استفاده از تدریس خصوصی ابتدایی وجود دارد. کمبود زمان برای تدریس و تکمیل فرآیند یادگیری از سوی والدین سبب شده است تا آن‌ها به فکر معلم خصوصی ابتدایی باشند. حال، با انتخاب بهترین معلم خصوصی دبستان اصلا نگران هیچ مشکلی نظیر افت درسی فرزندتان نخواهید بود. البته این موضوع را هم لازم است بیان کنیم که انتخاب درست و صحیح کلاس خصوصی ابتدایی از معتبر ترین سامانه‌های آنلاین تدریس خصوصی در سطح کشور، در روند رشد و پیشرفت شگرف فرزند شما بی تاثیر نیست. برای اطلاع از شرایط ویژه برای تدریس خصوصی ابتدایی وی تیچ همراه ما باشید. 

چرا از وی تیچ معلم خصوصی دبستان بگیریم؟

انتخاب معتبر ترین و مناسب ترین سامانه آنلاین تدریس خصوصی، یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب تدریس خصوصی اول دبستان است. خوشبختانه وی تیچ مناسب ترین گزینه برای استفاده از تدریس خصوصی دوره ابتدایی می‌باشد. از این رو لازم است ویژگی‌های وی تیچ را پیش از انتخاب این آموزش‌های تخصصی در بستر اینترنتی و به صورت حضوری، به طور کامل بدانید. در لیست زیر سعی کرده ایم تا تمامی پارامترها و ویژگی‌های مهم آکادمی مجرب وی تیچ را به شما عزیزان بیان کنیم.

• با توجه به مقطع حساس دبستان، استخدام معلم خصوصی ابتدایی با توجه به معیارهای اصولی از سوی آکادمی وی تیچ صورت می‌گیرد.

• قیمت تدریس خصوصی ابتدایی کاملا تضمینی است. این ویژگی از وی تیچ سبب شده است تا بسیاری از خانواده‌های ایرانی، انتخاب سامانه آنلاین تدریس وی تیچ را گزینه‌ای به صرفه بدانند. 

• همچنین لازم نیست تا برای انتخاب کلاس‌های تدریس خصوصی دبستان اتلاف وقت داشته باشید. چرا که وی تیچ تمامی پارامترهای لازم برای انتخاب معلم‌های خصوصی دبستان را اعمال کرده است. 

استخدام معلم خصوصی ابتدایی در وی تیچ به چه صورت است؟

همان طور که تدریس خصوصی اول دبستان اهمیت و ارزش زیادی دارد، انتخاب معلم‌های این حوزه نیز حائز اهمیت است. لذا برای انتخاب معلم خصوصی مقطع دبستان، ابتدا مهارت معلم در نظر گرفته می‌شود. مسلم است که سابقه کاری معلمان در مهارت ارائه آن‌ها تاثیر بسزایی دارد. برای مثال، معلمی که تا به حال فقط برای ریاضی مقطع ابتدایی تدریس می‌کرده است، با معلم تدریس خصوصی فارسی اول دبستان تفاوت‌های بسیاری داد. برای همین، مهارت استاد، سابقه کاری و رزومه از جمله پارامترهای تعیین کننده برای استخدام معلم خصوصی ابتدایی در وی تیچ هستند که مرحله به مرحله مورد ارزشیابی این آکادمی قرار می‌گیرند. 

برای مثال، معلمی که تخصص آن در زمینه ریاضی است، برای تدریس کلاس خصوصی ریاضی ابتدایی مهارت بیشتری دارد. از طرفی، سابقه کاری این فرد نیز نشان دهنده بازتاب خوب آموزش خصوصی او می‌باشد. بنابراین، رزومه‌ای که از سمت این استاد برای تدریس خصوصی ریاضی مقطع دبستان ارائه می‌شود، پربار تر است که از بی شک سوی شما نیز مورد تایید خواهد بود. 

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در وی تیچ چقدر است؟

هزینه کلاس خصوصی مقطع ابتدایی به صورت جلسه‌ای برای هر درس در سامانه آنلاین وی تیچ محاسبه می‌گردد. گفتنی است که افراد متخصص در مقطع ابتدایی وجود دارند که به طور معمول، قیمت یکسانی دارند. برای مثال، با توجه به فیلترهایی که در صفحه نخست وی تیچ اعمال می‌کنید، معلم‌های پیشنهادی برای تدریس خصوصی دبستان به شما عزیزان ارائه می‌شود. حال شما می‌توانید معلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر تمایل زیادی دارید تا از یک معلم متخصص برای تدریس ریاضی خصوصی ابتدایی استفاده کنید، قیمت آن مسلم متفاوت خواهد بود. اما نگران نباشید! هزینه کلاس خصوصی ریاضی ابتدایی در وی تیچ در سطح مناسبی است و تعرفه آن برای هر جلسه به طور کامل بیان شده است.