تدریس خصوصی زبان انگلیسی

چرا استاد خود را برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی از وی تیچ انتخاب کنیم؟

استادهای کلاس خصوصی زبان با حساسیت بسیار زیادی (مصاحبه حضوری) از سوی آکادمی وی تیچ انتخاب می‌شوند.

قیمت تدریس خصوصی زبان تضمینی است. (یعنی اگر از کیفیت و روند تدریس رضایت نداشتید، می‌توانید هزینه خود را پس بگیرید!)

برای انتخاب بهترین اساتید و معلم‌های آموزش خصوصی زبان نیازی نیست که زمان زیادی صرف کنید. (آکادمی وی تیچ زمان زیادی را برای انتخاب بهترین و متخصص ترین استادها و معلم‌های زبان خصوصی صرف می‌کند!)

با توجه به این شرایط، بی شک برای یادگیری تخصصی زبان انگلیسی، بیش تر از هر زمان دیگری لحظه شماری می‌کنید.

4 دلیل اصلی برای اینکه تدریس خصوص زبان انگلیسی بهترین روش یادگیری است:

دلایل زیادی برای انتخاب کلاس زبان خصوصی وجود دارد. به طور مثال، وقتی برای اولین بار معلم زبان خصوصی دانش شما را ارزیابی می‌کند، مشخص می‌شود که شما چه بخش‌هایی از درس را فهمیده اید یا در کدام قسمت‌ها هنوز ضعف دارید. بنابراین، مشکلات و نواقصی که شما در یادگیری‌تان دارید، با استاد زبان انگلیسی خصوصی بر طرف می‌شود و مرحله به مرحله، مورد ارزشیابی قرار می‌گیرید. البته ناگفته نماند که تلاش خود زبان آموز نیز در سرعت و روند ارزشیابی بسیار تاثیر گذار است. 

1 – برای شرکت در آزمون آیلتس از تدريس خصوصي آيلتس کمک بگیرید

به احتمال زیاد، شما هم می‌دانید که یکی از اهداف یادگیری زبان انگلیسی، کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس است. چرا که آیلتس یک آزمون رسمی مختص زبان انگلیسی است که نمره آن در سرتاسر دنیا قابل قبول دانشگاه‌های معتبر و موسسات تحقیقاتی است. به همین خاطر، بسیاری از زبان آموزان به همین دلیل به دنبال تدریس خصوصی آیلتس در منزل هستند. 

خوشبختانه این امکان برای شما فراهم است تا به راحتی بتوانید استاد زبان انگلیسی خصوصی را انتخاب کنید که سطح دانش و مهارت‌های شما را برای شرکت در یک آزمون معتبر زبان، افزایش بدهد تا بتوانید به راحتی نمره عالی در این آزمون سرنوشت ساز کسب کنید. 

2 – مکان تدریس خصوص زبان انگلیسی را زبان آموز مشخص می‌کند

همان‌طور که از نام این نوع آموزش مشخص می‌شود، تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی است. یعنی حضور استاد فقط برای آموزش به یک زبان آموز می‌باشد و فرآیند آموزش با سرعت بیشتری همراه است. با توجه به شرایط جوی کلاس خصوصی زبان انگلیسی این شما هستید که تعیین می‎‌کنید کلاس زبان در کجا و چه محیطی صورت بگیرد. برای مثال، شما می‌توانید از گزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین یا معلم خصوصی زبان انگلیسی در منزل را استفاده کنید. دقت داشته باشید که برای انتخاب مکان برای آموزش، می‌بایست به شرایط محیطی و روحیات خود توجه کنید.

3 – خصوصیات و توانایی مدرس خصوصی زبان توسط شخص شما تعیین می‌شود

به طور معمول مدرسان خانم و آقا در کادر آموزش خصوصی زبان انگلیسی تضمینی  استفاده می‌شود تا زبان آموز بتواند در جو تدريس خصوصي زبان احساس بهتری داشته باشد. چرا که تدریس بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی زمانی می‌تواند موثر واقع شود که زبان آموز احساس بهتری داشته باشد. برای مثال، فردی وجود دارد که از فضای تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم احساس رضایت دارد و معتقد است که این انتخاب او، باعث شده تا زبان انگلیسی را به طور بهتری فرا بگیرد.

یکی دیگر از معیارهایی که تصمیم شما زبان آموزان در آن تاثیر دارد، انتخاب استاد خصوصی زبان بر اساس توانایی‌های او است. برای مثال، شما این احساس را دارید که در بخش مکالمه زبان انگلیسی ضعف دارید. بنابراین، برای تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی جستجو می‌کنید و بالاخره تدریس خصوصی مکالمه را پیدا می‌‌کنید و برای یادگیری این مهارت، تمام سعی و تلاش خودتان ار بکار می‌گیرید. 

4 – زمان تشکیل تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی توسط شما مشخص می‌شود

تدریس خصوصی زبان در منزل می‌تواند به دو صورت حضوری و آنلاین صورت بگیرد. اما تجربه نشان داده است که زبان آموزان ترجیح می‌دهند تا بصورت آنلاین از تدریس خصوص زبان انگلیسی  بهره مند شوند. برای همین، هیچ جای تعجبی نیست که کلاس خصوصی مکالمه برای زبان آموز محبوبیت بیشتری داشته باشد و او از این روش از تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل رضایت کامل و کافی داشته باشد!

خوشبختانه یکی از سازگاری‌هایی که امروزه در تدريس زبان انگليسي خصوصي وجود دارد، انتخاب ساعت‌ها و زمان‌های برگزاری این کلاس‌های آموزشی است. بنابراین، شما هم شاهد روند خوب آموزش زبان هستید و دیگر احتمال وجود نارضایتی به صفر می‌رسد.

هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر قصد دارید تا مدرس زبان انگلیسی خصوصی برای آموزش زبان انتخاب کنید، بدون شک به دنبال برآورد هزینه‌های خود هستید. از طرفی، قیمت و هزینه لازم، یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب تدریس خصوص زبان انگلیسی است. عوامل زیادی در افزایش یا کاهش قیمت کلاس خصوصی زبان تاثیر گذار هستند. اما به صورت کلی می‌توان قیمت کلاس خصوصی زبان انگلیسی را بر اساس 5 معیار اصلی تعیین کرد.

1 – تجربه و سابقه معلم خصوصی زبان

اگر استادی معلم خصوصی زبان را انتخاب کنید که مکالمه، حوزه تخصصی تدریس او باشد، به طور قطع هزینه‌های شما با انتخاب معلمی خصوصی که در چندین سطح پیشرفته سابقه بالایی دارد، متفاوت خواهد بود. 

2 – نحوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی (تدریس حضوری و مجازی)

همان طور که بیان کردیم، تدریس خصوص زبان انگلیسی به دو صورت مجازی یا حضوری برگزار خواهد شد. همچنین، این نکته را یادآور شدیم که شما خودتان می‌توانید نوع تدریس را انتخاب نمایید. یکی از عواملی که در تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی است، نوع برگزاری کلاس‌ها و نحوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی می‌باشد. دقت کنید که دقیقا نمی‌توان بیان کرد که کدام سبک از تدریس، تعرفه تدریس کمتر یا بیشتری دارد. چرا که این 5 معیار در کنار هم، تعرفه تدریس خصوصی زبان انگلیسی را مشخص می‌کنند. 

3 – هزینه تدریس حضوری به مسافت وابسته است

اگر قصد دارید تا برای شرکت در آزمون آیلتس از بهترین روند آموزش و یادگیری یعنی تدریس خصوص زبان انگلیسی در محیط خانه استفاده کنید، برای تعیین قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل می‌بایست هزینه لازم برای رفت و آمد مدرس زبان را در نظر بگیرید. برای همین است که شاهد افزایش هزینه کلاس خصوصی زبان در سطح مرکز استان نسبت به  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شهرستان هستید. 

4 – تدریس خصوص زبان انگلیسی یا تدریس نیمه خصوصی

تعداد شاگردان و زبان آموزان هم در تعیین هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و هم هزینه کلاس زبان خصوصی بسیار تاثیر گزار است. برای مثال، اگر تعداد شاگردان در یک کلاس انگلیسی خصوصی بیشتر از یک نفر است، هزینه معلم خصوصی زبان انگلیسی کمتر از حالتی است که تنها یک نفر از تدریس خصوص زبان انگلیسی استفاده می‌کند. چرا که قیمت کلاس زبان خصوصی برای یک نفر گران تر از قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی برای یک جمع چندین و چند نفره است.

5 – تدریس ساعتی و ماهانه

اگر فردی هستید که سطح متوسطی در مکالمه زبان انگلیسی دارید، به طور قطع به دنبال کلمه‌ای مثل کلاس خصوصی زبان قیمت در موتورهای جستجو هستید. برای همین، ما هم تصمیم گرفتیم تا تمامی پارامترهای تعیین کننده در  قیمت تدریس خصوصی زبان را به طور کامل برای شما عزیزان بیان کنیم. 

برای مثال، شما با توجه به سطحی که دارید، به دنبال مدرس خصوصی زبان انگلیسی متبحر برای تدریش ساعتی هستید و نمی‌دانید که اگر استاد زبان انگلیسی خصوصی خانم  به شما به صورت ساعتی آموزش بدهد، نیاز است تا چه عدد و رقمی برای قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی در نظر بگیرید. برای پاسخ به هزینه معلم خصوصی زبان در این حالت باید به چندین عامل توجه کنید. اولین عامل، سطح فعلی شما برای تدریس خصوص زبان انگلیسی است. یعنی اگر مبتدی باشید، مدرس باید سعی کنید که تدريس خصوصي زبان خود، طی چندین ساعت به مرحله متوسط برساند. حال اگر سطح زبان انگلیسی شما در حد متوسط باشد، سرعت تدريس خصوصي زبان روند بهتری خواهد داشت و نیازی نیست که اصراری بر سرعت زیاد تدریس خصوص زبان انگلیسی داشته باشید. در حالت آخر، اگر سطح زبان شما در درجه‌های بهتری قرار دارد و می‌خواهید که تدریس خصوص زبان انگلیسی را برای آمادگی در آیلتس انتخاب کنید، قیمت تدریس خصوصی زبان با توجه به شرایط کمی گران تر خواهد بود. چرا که محتویات تدريس خصوصي زبان در سطوح پیشرفته قرار داد.