قوانین و مقررات

هر گونه استفاده از خدمات وی تیچ به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در سایت وی تیچ می‌باشد. سایت وی تیچ هیچ توافقی با اساتید خارج از این شرایط ندارد. شرایط و قوانین زیر مربوط به تمام اساتید و دانش پذیرهایی است که به هر شکلی با وی تیچ همکاری و از خدمات آن استفاده می‌کنند

سایت وی تیچ ، پس از ثبت درخواست دانش پذیر، این درخواست را به استاد مربوطه ارسال می نماید. سپس استاد با دانش پذیر تماس گرفته و پس از بررسی و قبول درخواست، دانش پذیر اقدام به پرداخت مینماید. سایت وی تیچ تمام تلاش خود را برای اخذ اطلاعات کامل از دانش پذیر و استاد می‌کند و موارد امنیتی در خصوص معرفی استاد به شاگرد را رعایت می‌نماید. با این وجود، اساتید با مسئولیت خود برای تدریس به منزل دانش پذیر و یا دانش پذیر با مسئولیت خود به مکان استاد مراجعه می‌کنند و سایت وی تیچ هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات و تبعات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با دانش پذیر نخواهد داشت. به عبارتی وی تیچ صرفا ارتباط بین استاد و دانش پذیر را هماهنگ می‌کند و به هیچ عنوان تضمینی در مورد نیات و قصد دانش پذیر و استاد نمی‌تواند ارائه نماید.

با توجه به اینکه هویت و اطلاعات ارائه شده توسط دانش پذیر به هیچ وجه قابل راستی آزمایی نمی‌باشد، وی تیچ هیچ مسئولیت یا تعهدی در قبال اطلاعات ارائه شده توسط دانش پذیر هنگام ثبت نام در سایت ندارد.

وی تیچ مختار است که هرگونه اطلاعات و عکسی که توسط استاد و دانش پذیر به سایت ارسال می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به استاد یا دانش پذیر یا ایجاد شده توسط استاد یا دانش پذیر باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند، اصلاح یا حذف نماید.

سایت وی تیچ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات ارسالی استاد به سایت که در پروفایل اساتید نمایش داده می شود نخواهد داشت و صرفا مطالب ارسالی توسط اساتید را نمایش می‌دهد.

استاد، تنها حق تدریس درس رزرو شده توسط دانش پذیر را دارد و مجاز به تدریس درس دیگری حتی درصورت درخواست دانش پذیر نمی باشد. مگر آنکه درس مذکور جزء دروس قابل تدریس استاد مربوطه در سایت وی تیچ و از طریق رزرو در این سایت باشد. در غیر این صورت، وی تیچ این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، ادامه همکاری و اعتبار مالی اساتید در سایت اقدام نماید.

استاد موظف است در کمترین زمان ممکن پس از رزرو ساعت تدریس با دانش پذیر تماس بگیرد. در غیر این صورت، رزرو پس از 1 ساعت منقضی خواهد شد و وی تیچ این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، ادامه همکاری و اعتبار مالی اساتید در سایت اقدام نماید.

دانش پذیر موظف است بلافاصله پس از تماس و اعلام موافقت استاد، اقدام به پرداخت وجه خدمات نماید. در غیر این صورت پس از 1 ساعت رزرو منقضی و ساعات رزرو شده آزاد میگردد.

وی تیچ این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل اساتید کم کار و کم ستاره به قضاوت خود در سایت اقدام نماید.

اگر دانش پذیر پس از جلسه اول به هر نحو از استاد مربوطه رضایت نداشت، کل مبلغ به دانش پذیر عودت داده خواهد شد و استاد مربوطه هیچگونه حقی نسبت به این وجه نخواهد داشت.

استاد موظف است در صورت توافق با دانش پذیر و تغییر روز یا ساعت کلاس، بلافاصله از طریق پروفایل خود اقدام به ثبت تغییر نماید. در صورت عدم ثبت تغییر کلاس، سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداختی های استاد نخواهد داشت. 

علاوه بر راهکارهای تعبیه شده به منظور اطلاع از هرگونه تخلف توسط استاد، معیار و ملاک، اعتماد به اساتید می‌باشد. چنانچه استادی تخطی نماید و اقدام به ارسال رزومه خلاف واقع نماید یا شخصا اقدام به دریافت وجه نقد از سمت دانش پذیر نماید یا با تبانی با دانش پذیر یا ارائه هرگونه پیشنهاد و تشویق دانش پذیر یا قبول پیشنهاد از سمت دانش پذیر اقدام به برگزاری جلسه تدریس خصوصی با دانش پذیر معرفی شده از سمت سایت وی تیچ، خارج از روند رزرو داخل این سایت نماید، وی تیچ این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نسبت به هرگونه عملی در خصوص پروفایل، ادامه همکاری و اعتبار مالی اساتید در سایت و یا هرگونه پیگیری حقوقی از طریق قرارداد منعقد شده با استاد اقدام نماید. در موارد اختلاف، مدیریت وی تیچ تصمیم گیرنده نهایی خواهد بود.

قوانین کنسلی: دانش پذیر موظف است در صورت درخواست کنسل کردن کلاس و بازگشت وجه، قبل از 6 ساعت مانده به شروع جلسه، از طریق تماس با پشتیبانی سایت درخواست خود را مطرح نماید. در صورت کنسل کردن کلاس در بازه ی زمانی 6 ساعت مانده به شروع جلسه، 10 درصد مبلغ هزینه ی جلسه کسر و مابقی به حساب دانش پذیر واریز میشود. همچنین در بازه ی زمانی 2 ساعت مانده به شروع جلسه، امکان کنسل کردن وجود ندارد.